Час роботи:
ПН-СБ с 10:00 до 18:00
Каталог товарів
  • 0 item(s) - 0.00грн

Про нас

Компанія «Метал завод» була утворена в 2007 році і в даний час спеціалізується на виробництві металевих меблів - сейфи, металеві шафи, лавочки, слюсарні верстати та багато іншого.

За короткий термін завдяки вжитим ефективним заходам та впровадження нових технологій компанія з маленького цеху перетворилася на самостійний підрозділ із закінченим циклом робіт та розвиненою мережею продажів. Компанія зарекомендувала себе надійним партнером та постачальником на ринку металевих меблів.

Зараз наша компанія готова запропонувати комплексне оснащення об'єктів замовника не лише стандартними виробами, але й забезпечити виготовлення за індивідуальними розмірами, задовольнивши запити найвибагливішого замовника. Досягнуті успіхи у сфері проектних розробок технологічних комплексів дозволяють надавати замовникам не лише дизайн проект, а й отримати об'єкт під ключ.

Тут очевидні багато позитивних моментів для клієнта і найголовніше економія часу.

Відмінними рисами нашої продукції є: покращений конструктив, розширені функціональні та споживчі властивості, висока якість і, нарешті, технологічність, що дозволяє запропонувати нашим клієнтам прийнятні ціни. Подібних властивостей ми змогли досягти завдяки величезному досвіду роботи в даній сфері.

У 2011 році компанія "Метал Завод" повністю закінчила зміну виробничого обладнання. На місці застарілих верстатів встановлено нове імпортне, спеціалізоване обладнання фірми, оснащене комп'ютерними системами обробки металу, яке дозволило значно збільшити асортимент і якість продукції, що випускається. Повністю замінено ділянку фарбування. Сучасна камера фарбування дозволяє випускати вироби з порошковим покриттям європейської якості.

Завдяки згуртованому професійному колективу компанія Метал Завод динамічно та стабільно розвивається. Ми не збираємося зупинятися на досягнутому та готові до конструктивного діалогу з новими партнерами та клієнтами. Ми будемо раді запропонувати свій досвід та знання всім, хто готовий до взаємовигідної співпраці, мета якої – просування на ринок якісного товару Українського виробництва та якісних послуг.