Час роботи:
ПН-СБ с 10:00 до 18:00
Каталог товарів
  • 0 item(s) - 0.00грн

Сейфи на замовлення

There are no products to list in this category.

Виробництво сейфів на замовлення

У житті багато речей, які людина хоче приховати від сторонніх людей. Наприклад, це можуть бути ювелірні прикраси, життєво важливі документи чи великі суми грошей. Можна, звичайно, залишити цінні речі на збереження у банку, але такий варіант підходить далеко не всім людям. Вірним зберігачем важливих речей є сейф на замовлення. Сьогодні продаються найрізноманітніші моделі цих металевих ящиків, які мають різні колірні та дизайнерські рішення, габаритні розміри та форми.

Часто буває так, що модель цього пристосування, що сподобалася, ніяк не вписується в інтер'єр офісу, кабінету, квартири або іншого приміщення. Але це не проблема, адже є багато компаній, що займаються виготовленням сейфів на замовлення. Надійне сховище у формі шафки заповнить нішу, вільний простір у стіні, підлозі чи всередині меблів.

Сейф на замовлення – це мовчазний та надійний захисник матеріальних цінностей, валютних засобів, ювелірних виробів, носіїв інформації та коштовностей від несанкціонованого доступу, тобто крадіжки, або стихійного лиха, наприклад пожежі.

Компанія «Метал меблі» спеціалізується на виробництві сейфів на замовлення. Ми виготовляємо дані вироби будь-якої складності, виходячи з вимог, побажань клієнтів та інтер'єру офісу або квартири. Ми зробимо сейф на замовлення необхідних габаритних розмірів, потрібної моделі, з бажаним замком, будь-якого зовнішнього оздоблення та з будь-яким внутрішнім наповненням. З замовником обговорюється тип сейфа, товщина металу, з якого виготовлятиметься сейф на замовлення, спосіб покриття, кількість полиць, наявність схованки та тип замку.

Сейфи на замовлення, які можна купити в інтернет-магазині металевих меблів, виготовляються на сучасному виробничому обладнанні з високоякісних, міцних та екологічно чистих матеріалів. Всі вони відрізняються за своєю конструкцією та дизайном.

В даний час зустріти металеві шафи можна не тільки в ювелірному магазині, банківській установі, на підприємстві чи офісі. Вони дуже часто є невід'ємною частиною сучасної квартири або будинку і призначені для зберігання вогнепальної та холодної зброї, документів, коштовностей, цінних речей, готівки та інших важливих предметів. Сейф на замовлення - це чудовий пристрій, який ефективно захистить матеріальні цінності від крадіжки, злому, пожежі, дитячих рук або стихійного лиха.

Сейф на замовлення за бажанням клієнта і виходячи зі специфіки приміщення, в якому буде розташовуватися даний виріб, може оснащуватися схованками або секретами, що дає змогу ретельніше зберегти вміщені в ньому речі. Ці моделі не розміщуються у нас на сайті, оскільки ми не хочемо зробити таємницю доступною для всіх людей.


Сейфи на замовлення можна замовити не лише собі. Дані пристрої є чудовим подарунком для ділових і заможних людей, підприємців, бухгалтерів.

Сейфи на замовлення, які виготовляє наша компанія, характеризуються високим рівнем безпеки, надійності та безвідмовністю в роботі. Перш ніж замовити цей пристрій, необхідно визначитися, що в ньому зберігатиметься, знати значущість документів або цінностей, і враховувати рівень захищеності будівлі, в якій вона розташовуватиметься.

Ми виготовляємо сейфи на замовлення:

  • офісні;
  • збройові;
  • бухгалтерські;
  • вбудовані;
  • меблеві;
  • вогнестійкі;
  • зломостійкі.

Ми гарантуємо високу якість своєї роботи та швидкі терміни виконання. Наша вартість сейфів на замовлення приємно вас здивує та порадує. Ми пропонуємо тільки міцні та якісні сейфи на замовлення, які убезпечать ваші цінні речі від сторонніх очей та чужих рук.