Фотографии
Антистатична палета УХЛ-МАШ ESD LP 1210 OS без захисної кромки
Антистатична палета УХЛ-МАШ ESD LP 1210 OS без захисної кромки виготовлена з пластику з антистатичними властивостями, покритого захисним шаром ESD. Поверхня та основа виробу стійкі до впливу зовнішнього середовища. Вироблена методом лиття під тиском, що підвищує міцність конструкції, зберігаючи її легкість і компактність. Антистатичний поліпропілен має підвищену ударо- та зносостійкість, що збільшує термін експлуатації без втрати зовнішнього вигляду.
Легка палета забезпечує надійне зберігання і транспортування деталей чи мікросхем на різні відстані, включаючи міжнародні перевезення. Ця палета допомагає систематизувати зберігання приладів, чутливих до статичної напруги. Ідеально підходить для виробничих приміщень, майстерень, електротехнічних магазинів, складів та цехів.
Особливості:
- Виготовлена з пластика, покритого захисним шаром ESD, що запобігає накопиченню статичної напруги
- Вироблена методом лиття під тиском, що забезпечує високу міцність при малій вазі та компактних розмірах
- Поверхня та основа стійкі до впливу зовнішніх факторів
- Антистатичний поліпропілен має високу ударо- та зносостійкість, що збільшує термін служби без втрати товарного вигляду
- Підходить для зберігання та транспортування електричних деталей і мікросхем на різні відстані, включаючи міжнародні перевезення
- Допомагає організувати зберігання приладів, чутливих до статичної напруги
- Ідеально підходить для виробничих приміщень, майстерень, електротехнічних магазинів, складів та цехів
- Колір - дорожньо чорний
Габаритні розміри:
- Довжина: 120 мм
- Ширина: 100 мм
Гарантія: 12 місяців
-
Матеріал корпусу/каркасупластик
-
Ширина, мм100
-
Виробник, країнаУкраїна
-
Колірдорожньо-чорний
-
Довжина, мм120
-
Гарантія на конструкцію12 місяців