Час роботи:
ПН-СБ с 10:00 до 18:00
Каталог товарів
  • 0 item(s) - 0.00грн

Бухгалтерські сейфи

There are no products to list in this category.

Купити сейф для бухгалтера

У сучасному світі наявність металевої шафки в офісі, робочому кабінеті або квартирі вже давно не рідкісне явище. Цей виріб – це надійний і вірний асистент, який оберігає важливі папери, готівку, матеріальні цінності та інші предмети від сторонніх осіб, вогню та води.

Бухгалтерія є незамінним відділом будь-якого підприємства, магазину чи іншої юридичної особи. Для кожного бухгалтера дуже важливо зберегти у цілісності кожен документ.

Сьогодні багато хто зважується купити бухгалтерський сейф і піднести його як подарунок бухгалтеру, який відповідальний за документообіг компанії. На плечі бухгалтера покладається оформлення, зберігання та систематизація офісних документів. Він оформляє та веде договори, всі види звітів, акти, відповідає за трудові книжки працівників, нараховує та видає заробітну плату тощо. Тому для цієї людини дуже важливо мати місце, де надійно зберігатимуться офісні документи. Втрата або пошкодження документів може призвести до неприємних та серйозних наслідків.

Такому презенту неодмінно зрадіє будь-яка людина, адже кожен має щось цінне та важливе у своєму житті, яке неодмінно хочеться приховати від чужих очей, рук та природних явищ.

Основне призначення бухгалтерського сейфа, купити який за прийнятною ціною можна в інтернет-магазині металевих меблів, полягає в збереженні бухгалтерської, технічної, ділової та іншої документації в офісі. Найчастіше такі шафки зустрічаються в офісних приміщеннях, але багато хто має в своєму розпорядженні їхні будинки, наприклад, в кабінеті. Як правило, дані ящики мають знімні полички для зберігання поточної звітності, касові відсіки (трейзери), які замикаються на ключ, для збереження коштів, штампів, печаток та інших важливих предметів бухгалтера підприємства. Кількість поличок залежить від висоти виробу. Дверцята шафки оснащені ключовим замком сульвадного механізму або електронним замком з кодом. З зовнішнього боку вони покриті спеціальною стійкою порошковою фарбою, завдяки чому шафа прослужить довгий час.

При вирішенні купити бухгалтерські сейфи, ціни на них вказані у нашому фірмовому каталозі.

Не дивно, що купити бухгалтерські сейфи прагнуть багато ділових людей, адже вони є невід'ємною частиною інтер'єру сучасного офісу. Даний вид металевих офісних меблів у широкому асортименті запропонований у нашому магазині. Всі моделі відрізняються зовнішнім виглядом, внутрішнім оздобленням, габаритними розмірами, кількістю відділень, місткістю. Якщо ви вирішили купити бухгалтерський сейф невеликого розміру, його можна розташувати під робочим столом, в тумбі або встановити в інші меблі, що є в офісі. Об'ємну шафку можна розташувати в місці, де немає стелажів, наприклад, у коридорі або іншій людній кімнаті. Цією скринькою можуть користуватися одночасно кілька співробітників компанії.


Якщо ви займаєте посаду бухгалтера та відповідаєте за важливу документацію, запропонуйте своєму начальнику купити бухгалтерський сейф у разі його відсутності в офісі. Дана шафа гарантує надійну безпеку важливих документів, коштів, печаток від крадіжки, пожежі та затоплення.

Наш магазин пропонує купити бухгалтерські сейфи одно- або двосекційні, які мають різні кольорові гами і різні дизайнерські оформлення.

Перед тим, як купити бухгалтерський сейф, необхідно визначитися з обсягом документів, які планується в ньому зберігати.

Купити бухгалтерські сейфи у нашому магазині просто – необхідно лише зателефонувати до нашого менеджера та визначитися зі своїм вибором. Ціни виробу залежать від розміру, системи замку, марки, товщини стін та інших індивідуальних характеристик. Всі моделі, запропоновані у нашому фірмовому каталозі, виготовлені з високоякісного металу, що забезпечує виробу тривалий термін служби та підвищений захист від впливу факторів довкілля.

Купити бухгалтерський сейф – це означає гарантувати 100% захист важливих звітних документів та грошей компанії.