Час роботи:
ПН-СБ с 10:00 до 18:00
Каталог товарів
  • 0 item(s) - 0.00грн

Збройові сейфи

Сортувати:

Список товаров категории Збройові сейфи

Сейф для зброї у Києві

Як і кілька років тому, сьогодні багато людей не мислять своє життя неохоче. Для деяких полювання є справжнім відпочинком, для деяких розвагою та улюбленим хобі. Пістолети, рушниці, стовбури, травматична, нарізна, гладкоствольна мисливська зброя є невід'ємним атрибутом затятого мисливця. Але крім зброї, любитель пополювати на звіра чи птицю має купити збройовий сейф у Києві, оскільки згідно із законодавством такі предмети мають зберігатися у спеціальному місці, адже якщо зброя висітиме на стіні, то це небезпечно для життя. Купити збройовий сейф сьогодні не складно, на ринку існує безліч спеціалізованих магазинів, які пропонують широкий асортимент продукції різної вартості - починаючи від дорогих і закінчуючи бюджетними моделями.

Інтернет-магазин металевих меблів пропонує купити збройові сейфи за найнижчими цінами як оптом, так і в роздріб. Збройовий сейф, ціна якого вказана у нас на сайті, є чудовим сховищем будь-якого виду холодної та вогнепальної зброї та патронів від сторонніх осіб, пожежі та інших стихійних лих.

Ми пропонуємо купити сейфи зброї найрізноманітніших варіантів. Є моделі, які мають полички-ложементи для стовбурів та пістолетів, зручні гачки, та оснащені спеціальним відсіком для зберігання боєприпасів, капсулів, гільз, пороху та патронів, доступним тільки для власника.

Металева скринька чудово впишеться в інтер'єр квартири, будинку чи офісу.

Сейф для рушниці – необхідний кожному мисливцеві, він повинен підходити по висоті під висоту ваших рушниць, і бути достатньо містким для зберігання додаткової амуніції.

Купити збройові сейфи бажають не лише мисливці. У цих пристосуваннях потребують колекціонери зброї, люди, які придбали зброю для самооборони, та працівники правоохоронних органів, щоб захистити зброю та боєприпаси від зазіхання злодіїв, затоплення та пожежі.

Купити сейф збройовий означає подбати про збереження своєї зброї та безпеки своїх близьких.

Для людей, які колекціонують зброю, рекомендується купити сейф для зброї, що має броньоване скло. Така модель ящика надійно оберігатиме покладені предмети і водночас демонструватиме всім колекцію.

У нашому інтернет-магазині металевих меблів можна купити сейфи, які відрізняються між собою своїми габаритами, конструкцією, зовнішнім виглядом, місткістю, технічною оснащеністю, рівнем складності системи захисту, стійкістю до злому та ступенем протистояння до вогню. Рекомендується прикріплювати шафки для зберігання зброї за допомогою болтів для надійності.

Якщо ви вирішили купити збройовий сейф або шафу для зброї, то захистіть не тільки зброю і деякі документи від крадіжки і пожежі, але і себе і своїх рідних. Всі збройові сейфи забезпечені двома замками: одним на двері сейфа і другим у двері трейзера.

Наші висококласні фахівці забезпечать вас консультацією та порадять, який найкраще збройовий сейф купити. Всі сейфи для зброї виконані із міцної сталі та мають зручну форму для зберігання рушниць.