Час роботи:
ПН-СБ с 10:00 до 18:00
Каталог товарів
  • 0 item(s) - 0.00грн

Вогнестійкі сейфи

There are no products to list in this category.

Купити вогнестійкі сейфи

Вогнестійкі сейфи призначені для забезпечення збереження ваших цінностей під час пожежі та мають клас вогнестійкості 90Б.

Дані моделі сейфів рекомендується використовувати для зберігання цінностей в приміщеннях, що охороняються, або в приміщеннях з обмеженим доступом. Це пов'язано з тим, що від сейфів цього класу високі зломозахисні властивості не потрібні – вони повинні захистити вміст від руйнівних факторів пожежі, а саме: високих температур, задимлення та підвищеної вологості.

Вогнестійкі сейфи, що продаються в нашому інтернет-магазині metallmebel.com.ua, виготовляються з матеріалів, що мають низьку теплопровідність. Міжстінковий простір заповнюють вогнетривким бетоном, який також має низьку теплопровідність.

Завдяки нашому сайту ви можете не виходячи з дому купити вогнестійкий сейф та замовити доставку в такі міста:

Васильків, Бровари, Вінниця, Вознесенськ, Горлівка, Боярка, Бердичів, Бердянськ, Білгород-Дністровський, Біла Церква, Запоріжжя, Рівне, Івано-Франківськ, Краматорськ, Кривий Ріг, Кременчук, Кіровоград, Іллічівськ, Київ, Ковель, Конотоп, Луганськ, Лубни, Луцьк, Львів, Керч, Павлоград, Маріуполь, Обухів, Прилуки, Миргород, Миколаїв, Нікополь, Нова Каховка, Полтава, Мукачево, Первомайськ, Мелітополь, Ніжин, Одеса, Слов'янськ, Сміла, Стрий, Суми, Сєверодонецьк, Харків, Умань , Хмельницький, Тернопіль, Херсон, Феодосія,Ужгород, Житомир, Донецьк, Дніпро, Кам'янське,Черкаси, Чернігів, Чернівці.