Час роботи:
ПН-СБ с 10:00 до 18:00
Каталог товарів
  • 0 item(s) - 0.00грн

Офісний сейф

Сортувати:

Список товаров категории Офісний сейф

Купити сейф для офісу у Києві

Напевно, немає такої компанії, яка не мала б цінних документів, грошових коштів та важливих носіїв інформації. Тому вкрай складно зустріти фірму без наявності металевої шафки, яка є надійним зберігачем усіх необхідних речей та документів, які з службових причин доступні лише деяким співробітникам. Купити офісний сейф у Києві бажає кожен керівник організації, який дбатиме про збереження важливих паперів, матеріальних цінностей та інших предметів.

Щодня відкриваються нові компанії, тому не дивно, що багато хто хоче купити офісний сейф, який забезпечити збереження документів та касу підприємства.

Сейф для офісу, ціна якого в інтернет-магазині металевих меблів доступна для кожної людини, є вірним сховищем матеріальних цінностей, документації компанії, бухгалтерської та управлінської звітності, договорів, інформації про конкурентів, грошових коштів та цінних паперів від зазіхань та розкрадання сторонніми особами, пожежі та інших загроз.

Купити офісний сейф хочуть не лише власники компаній, підприємці та директори державних організацій. Цей виріб гармонійно впишеться в інтер'єр будинку, котеджу чи квартири. Для приватних будинків краще купити офісний сейф, який вбудовується у підлогу чи стіну. Такі моделі малопомітні і в цьому їхня головна перевага.

Офісні сейфи, які можна купити у нас, користуються особливою популярністю серед людей, що присвятили своє життя підприємницької діяльності. Необхідність цих пристроїв аргументується тим, що, як і раніше, є спроби злому.

Офісні сейфи, купити який пропонує наш інтернет-магазин металевих меблів, мають подвійні двері, інноваційний сталевий корпус найвищої міцності, а також оснащені надійною ригельною системою замикання дверцят. У нас можна купити офісний сейф, з ключовим замком, електронним закриваючим пристроєм та іншим типом замку. Всі моделі мають презентабельний, стильний і солідний зовнішній вигляд, тому чудово доповнять інтер'єр кабінету або офісу та внесуть якийсь колорит у ділове меблювання приміщення.

Якщо ви вирішили купити сейф, то повинні знати, що щоб уникнути його розкрадання і виносу з приміщення, його можна прикріпити до стіни або підлоги за допомогою міцних анкерних болтів. Вони можуть вбудовуватись у меблі або розташовуватися на відкритому просторі. Як правило, офісні сейфи, ціна на які вказана у нас на сайті, мають компактні розміри, всі вони дуже зручні в експлуатації та догляді, оскільки оснащені простою системою відкриття замків, яка жодним чином не позначається на надійності конструкції. Можна купити офісний сейф, висота якого дозволяє встановити його під стіл або тумбу.

Ми пропонуємо всім охочим купити офісний сейф надійний, якісний та багатофункціональний. У таких скриньках зручно зберігати документи різного формату, папки-реєстратори, диски та приладдя співробітників компанії. Крім того, металеві шафки можуть за бажанням замовника забезпечуватися внутрішнім відділенням, що замикається, тобто трейзером, що дозволяє окремо зберігати грошові кошти, печатки, ключі тощо.

Перевага офісних сейфів, купити які можна в інтернет-магазині металевих меблів:

  • характеризуються високим рівнем міцності та надійності;
  • підходять для установки як в офісі, так і житловому приміщенні;
  • мають великий термін служби;
  • легко піддаються миття, прості у догляді, їх можна чистити у час;
  • не піддаються псуванню;
  • витримують навантаження та удари різного ступеня;
  • мають презентабельний лаконічний зовнішній вигляд та ідеально вписуються в різні інтер'єри офісу чи квартири.

Купити офісний сейф у нас – це означає забезпечити надійну цілісність та збереження дорогих предметів протягом кількох десятиліть. Дані вироби виготовляються з високоміцного металу із застосуванням сучасних технологій, тому вони не лише відрізняються високим рівнем якісності та міцності, але й мають гарний та солідний зовнішній вигляд. Завдяки приголомшливому вибору оздоблювальних матеріалів, зовнішня поверхня металевої шафки може набувати вигляду натурального дерева, каменю, мати різне колірне виконання, фактуру та дизайн.

Купити офісний сейф у нашому магазині можна в режимі онлайн, заощадивши свої гроші та час. Ми здійснюємо доставку нашої продукції по всіх регіонах України у швидкий термін.