Час роботи:
ПН-СБ с 10:00 до 18:00
Каталог товарів
  • 0 item(s) - 0.00грн

Зломостійкі сейфи

Сортувати:

Список товаров категории Зломостійкі сейфи

Купити зломостійкі сейфи

Сейфи злостійкі призначені для зберігання в банках та інших приміщеннях цінних паперів, документів, великих грошових сум, коштовностей та ін. Основне призначення злостійких сейфів - вберегти цінності, що знаходяться в ньому, від крадіжки. Самі поділяються на класи від 0 до 10 за російським стандартом, але зазвичай сейфи вище 5-го класу над ринком мало зустрічаються. Клас зломостійкості - це параметр, що характеризує стійкість зломостійкого сейфа до злому за допомогою механічних та термальних інструментів. Сейфи здатні запобігти несанкціонованому доступу протягом відносно тривалого часу. Зломостійкість визначається за допомогою експериментальних випробувань, що виявляють час на частковий і повний доступ до майна у сейфі. Комплексний коефіцієнт зломостійкості сейфа виводиться як функція витраченого на злом часу та виду використаного інструменту. Коефіцієнт злостійкості сейфів вимірюють в умовних одиницях опору Ес. Чим вище клас, тим довше сейф протистоїть злому.

Корпус сейфа має тришарову конструкцію: зовнішня стінка, наповнювач, внутрішня стінка. Стінки сейфа виконані з високоякісного сталевого листа. Між зовнішніми та внутрішніми стінками зломостійкого сейфу заливають важкий високоміцний бетон, часто армований металом, з добавками корунду або гранітною крихтою, щоб на корпус складно було впливати будь-якими інструментами чи предметами. Крім спеціального бетону, зломостійкість забезпечує замок: ключовий, кодовий механічний чи електронний, або у поєднанні того чи іншого виду замків. Кожен сейф обладнаний двома незалежними замками.

Клас зломостійкості сейфа безпосередньо залежить від товщини наповнювального шару та його характеристик міцності.

Сейф повинен бути надійно закріплений сертифікованими анкерними болтами або хімічними анкерами. Незакріплений сейф завжди простіше забрати і розкрити в спокійній обстановці, не рахуючи щохвилини і не боячись появи міліції та інших перешкод.